KURUMSAL

Firmamız, tel örgü ve çit sistemleri, duvar üstü pane çit, jiletli tel, bahçe beton direkli çevirme, işleri oyun alanları, halı saha ve basketbol sahaları, site çevreleri, düzlemsel ve helezon, jiletli tel işleri, koruma jiletli teller koruma adına yapılan tüm tel örgü ve çit sitemlerini yapmaktayız. Bütün ürün satişlarımız olsun, montaj çalımalarımız olsun, Türkiye geneli anahtar teslimi yapılmaktadır, Bütün bunları yaparken dürüstlük ilkesinden taviz vermeden yapmaktayız.

Dürüst, güvenilir, gizli kapaklı bir yönü olmayan tarzda, ‘Açık Kitap Yaklaşımı’ ile ilişkiler kurarak, müşteri ile aynı derecede sorumluluk hissedip; tutarlı, doğru, istikrarlı ve sürekli geribildirimlerle müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutan bir anlayışta iş yapmak.

Eğer ki ; ADANADA JİLETLİ TEL YAPAN FİRMALAR – ADANADA TEL ÖRGÜ YAPAN FİRMALAR – ADANADA TEL ÇİT YAPAN FİRMALAR – ADANADA TEL ÇİT FİRMALARI – ADANADABETON DİREKLİ BAHÇE ÇİTİ YAPAN FİRMALAR – ADANADA PANEL TEL ÇİT FİRMALARI sorarsanız mutlaka bizi ziyaret etmelisiniz.

RÜZGAR TEL ÇİT

RÜZGAR TEL ÇİT HAKKINDA BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞABİLİSİNİZ
info@ruzgartel.com
Tel: SERKAN AKMUT

0538 426 47 12

Call Now Button

Watch Dragon ball super

adana halı yıkama