DİKENLİ TEL ÇİT SİSTEMLERİ

Dikenli tel, asıl olarak bir yerin sınırlarının belirlenmesinde kullanılan araçtır. Üretimi açısından kablo ile benzerlik taşımaktadır fakat dış yüzeyi plastikle ve diğer iletken materyallerle kaplı değildir.

Telin dikenli olarak nitelendirilmesi, belli aralıklarla bu çift tel üzerine sonradan ek bir telin sarılıp bükülmesi ile oluşturulan sivri çıkıntılardan kaynaklanmaktadır.

Rüzgar Tel Örgü & Tel Çit firması olarak başta Adana dikenli tel alanında olmak üzere diğer illere de dikenli tel çit hizmeti vermekteyiz.

Sizlerde Adana’da dikenli tel yapan firmalar, Adana’da dikenli tel çit yapan firmalar, Adana’da dikenli tel çit firmaları arıyorsanız doğru yerdesiniz. Rüzgar tel olarak sizlerin dikenli tel çit ihtiyacınızı da karşılaya bilmekteyiz.

Dikenli Tel Kullanım Alanları

Dikenli Tel genellikle bir yerin sınırlarının belirlenmesinde tercih edilmektedir. Bu ürünün genel olarak kullanıldığı alanlar ise şu şekilde; Çiftlikler, Askeri Alanlar, Hava alanları, Fabrika Ambar ve Depoları, Tarlalar ve Koruma ve Sınır Belirleme Amaçlı Tüm Alanlar.

RÜZGAR TEL ÇİT

RÜZGAR TEL ÇİT HAKKINDA BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞABİLİSİNİZ
info@ruzgartel.com
Tel: SERKAN AKMUT

0538 426 47 12

Call Now Button

Watch Dragon ball super

adana halı yıkama