BETON DİREKLİ BAHÇE ÇİT SİSTEMLERİ

Beton Çit, beton direklerle yapılan tel çit uygulamasıdır. Çok uzun mesafeler için ekonomik uygulamalar için kullanılır. Oldukça yüksek dayanımlı uzun ömürlüdür.

Yaygın olarak arazi sınır belirlemede tercih edilen Beton Çit Direkleri, Bingöl Tel Örgü tarafından özenle ve tecrübeli ekibiyle uygulanıp teslim edilir.

Rüzgar Tel Örgü & Tel Çit firması olarak başta Adana beton çit direkleri alanında olmak üzere, Mersin beton çit, Gaziantep beton çit, Diyarbakır beton çit, Kayseri beton çit , Osmaniye beton çit , Niğde beton çit , Nevşehir beton çit ve hatta Irak beton çit alanlarında ve daha birçok noktada beton çit alanında kaliteli hizmet vermektedir.

Beton Çit Direklerinin Kullanım Alanları

Beton çit direkleri genellikle arazi sınır belirlemede tercih edilmektedir. Bu ürünün genel olarak kullanıldığı alanlar ise şu şekilde; Çiftlikler, Askeri Alanlar, Havaalanları, Fabrika Ambar ve Depoları, Tarlalar , Koruma ve Sınır Belirleme Amaçlı Tüm Alanlar.

Komple çit uygulanmasındaki yapılan işlemler: Direkler 200cm düz 40cm boyun kısmı olamak üzere 240cm ve 250cm düz 40cm boyun kısmı olmak üzere 290cm dir. Direklerin içerisinde 3 adet 6 lık nervürlü demir mevcuttur.(isteğe bağlı etriyeli 4 adet olarak ihmal edilebilir). 3 metre ara ile zemine 30x30x50 ebatlarında çukur açılarak zemine yerleştirilir, etrafı taş ile sıkıştırılarak betonlanır. 15 direkte ve her köşe dünüşte karşılıklı çit payanda direk ile desteklenir. Direkler 150cm vey 200cm ilk bölümleri ve 40cm lik boyun bölümleri dışarıda kalan kısımlar olup boyun bölümüne 2 sıra dikenli tel gerilirek bağlanır. Düz kalan kısımlara ise bir alttan bir ortadan birde üsten olmak kaydı ile üç sıra gergi teli çekilir ve 150cmlik veya 200cmlik düz bölümlere istenilen göz aralığı ve kalınlıkta pvc kaplı veya galvaniz örgü teli çekilir her bir metrede bir geri teline bağlanır.

Sizlerde adanada beton direkli bahçe çiti yapan firmalar, adanada beton direkli bahçe çiti firmaları, beton direkli bahçe çiti yapan firmalar arıyorsanız tam adresindesiniz. Rüzgar tel beton direkli bahçe çiti hizmetindede sizlerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Sizlerde beton direkli bahçe çiti hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bizlere ulaşabilirsiniz. Adanada beton direkli bahçe çiti yapan firmalar arasında sizlere uygun fiyat ve kaliteli hizmet sunmaktayız. Rüzgar tel sizleride beton direkli bahçe çiti yaptığımız müşteri refaransları arasında görmekten onur duyar.

RÜZGAR TEL ÇİT

RÜZGAR TEL ÇİT HAKKINDA BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞABİLİSİNİZ
info@ruzgartel.com
Tel: SERKAN AKMUT

0538 426 47 12

beton direkli tel çit
Call Now Button

Watch Dragon ball super

adana halı yıkama